Automaty Apex – jak grać online?

Automaty Apex – jak grać online?
Oceń wpis

Automaty Apex - jak grać online? -Graj w ponad 100 na pieniądze online

Automaty Apex to jedne z najlepszych i najpopularniejszych maszyn do gier. Do tej pory zostały wydane trzy rodzaje jednorękich bandytów sygnowanych logiem tej firmy: Multi Magic I, II i III. Wśród tytułów gier dostępnych na Automatach Apex znajdziesz m.in. Red Hot Fruits, Ocean Tale, Legend of the Sphinx czy American Hot Slot.

Automaty Apex Online

Sporo osób szuka automatów apex online. Niestety żadne kasyno internetowe nie odostępnia gier tej firmy. Jeżeli jednak chcesz zagrać przez internet to nic straconego. Wystarczy za darmo zarejestrować się w kasynie GameTwist, aby uzyskać dostęp do ponad trzystu różnych slotów. Nie będą to wprawdzie dokładnie te same gry co w przypadku automatów Apex, jednak będą one do nich na tyle zbliżone, że po chwili gry nie zauważysz różnicy. Red Hot Fruits bardzo nieznacznie różni się od Sizzling Hot, Ocean Tale jest prawie identyczna jak dostępny na GameTwist Dolphin’s Pearl, a American Hot Slot to nieco inna wersja Ultra Hot.

Automaty Apex – jak grać na StarGames

Jeżeli chcesz zagrać na automatach w kasynie to wystarczy kilka chwil. Przejdź do strony GameTwist i zarejestruj się za darmo. Po wypełnieniu krótkiego formularza będziesz pełnoprawnym użytkownikiem tego serwisu. W ramach podziękowania za rejestrację, GameTwist nagrodzi Cię bonusem w postaci twistów. Jest to wirtualna waluta, którą możesz przeznaczyć na dowolną grę. Nie będziesz mógł niestety zamienić tych żetonów na gotówkę jednak pozwolą Ci one na sprawdzenie interesujących Cię gier. Będziesz mógł zatem zagrać na automatach całkowicie za darmo. Pula twistów wprawdzie nie jest nieograniczona, ale za korzystanie z serwisu otrzymasz kolejne żetony, więc nie powinny się one zbyt szybko skończyć.

gametwist darmowe twisty

Red Hot Fruits online

Najbardziej popularną grą na automatach Apex jest właśnie Red Hot Fruits. Jest to pięciobębnowa maszyna owocowa z wysokim jackpotem. Po trafieniu pięciu symboli siódemek gra wypłaci Ci 500-krotność Twojej stawki. Wystarczy, żebyś zagrał za 20 złotych, a po szczęśliwym obrocie otrzymasz 10 000 PLN. Jak już wspomnieliśmy wcześniej nie można zagrać w tę grę przez internet, jednak wypróbuj Sizzling Hot na GameTwist. Jest to gra bardzo podobna i wypłaca nawet większe sumy. Za zebranie pięciu siódemek na Sizzling Hot Deluxe otrzymasz aż 1000-krotność stawki, czyli za wspomniane 20 złotych zgarniesz 20 000 – dwa razy więcej niż na Red Hot Fruits.

Ocean Tale

Drugą obok Red Hot Fruits bardzo popularną grą na automatach apex jest gra Ocean Tale. Motyw wody i zwierząt zamieszkujących ocean jest bardzo zbliżony do gry dostępnej na GameTwist, czyli Dolphin’s Pearl. Obie gry mają pięć bębnów i bardzo zbliżone do siebie tabele wypłat. Po chwili gry na automacie oferowanym przez GameTwist ciężko pamiętać o tym, że nie grasz właśnie w Ocean Tale na automacie Apex.