Red Hot Fruits

Red Hot Fruits - Graj w ponad 100 na pieniądze online

Red Hot Fruits to znana z salonów gier, pubów i barów gra hazardowa, w której główną rolę odgrywają symbole owoców. Maszyna ta działa na pięciu bębnach i jest dostępna ma automach Apex Multi Magic.

Automaty Apex Online – Red Hot Fruits

Podobnie jak inne Automaty Apex dostępne na maszynie Multi Magic także Red Hot Fruits ma swoje odpowiedniki w kasynie online GameTwist. Do wyboru graczy pozostają legendarne automaty barowe jak Sizzling Hot czy Ultra Hot. Oprócz tego znajdziesz też szereg innych slotów, do wyboru jest ponad sto różnych gier a większość z nich to klasyczne automaty owocowe. Najlepszym odpowiednikiem Red Hot Fruits jest wspomniany już Sizzling Hot, który też jest automatem owocowym i ma dodatkowo bardzo podobną strukturę wypłat. Najwyższa nagroda w jednym jak i drugim automacie przyznawana jest za trafienie pięciu symboli szczęśliwych siódemek. Różnice pomiędzy tymi maszynami nie są zbyt duże przynajmniej z zewnątrz. Tak naprawdę największa różnica to wypłacalność czyli procentowa szansa na zarobienie pieniędzy na danym automacie. Tutaj nieco lepszy wynik należy do Sizzling Hot, czyli grając regularnie na tej maszynie masz po prostu większą szansę na wygraną. Gdzie grać na automatach hotspot przez internet? Przeczytaj naszą recenzję  na początek.

Automaty Apex download

Gry firmy Apex w ogóle nie są dostępne poza stanacjonarnymi maszynami. Nie można zagrać na nich w żadnym internetowym kasynie ani ściągnąć na komputer. Dostępne są tylko i wyłącznie w salonach gier, pubach czy barach. Dlatego nie zagrasz w prawdziwe automaty APEX Multi Magic w internecie lub na komputerze. Dzieje się tak ponieważ Apex nie udostępnił licencji na swoje oprogramowanie żadnemu internetowemu kasynu. W sieci możesz spróbować znaleźć symulatory automatów jednak są one niskiej jakości – nie odzwierciedlają prawdziwej gry. Do tego mogą zawierać złośliwe oprogramowanie w postaci wirusów czy koni trojańskich.

Zagraj teraz w automaty hazardowe online

Co zamiast Automatów Apex

Jednak istnieje wiele zamienników slotów firmy Apex w kasynach online. My polecamy przede wszystkim maszyny dostępne w GameTwist ponieważ są one na rynku bardzo długo i zostały sprawdzone przez miliony graczy. Są to automaty firmy Novoline, które dostępne są jako Hot Spoty także w formie stacjonarnych jednorękich bandytów. Większość graczy, która miała kontakt z automatami zna takie tytuły jak Sizzling Hot czy Ultra Hot. Oprogramowanie obu tych firm jest do siebie bardzo zbliżone. Wystarczy spojrzeć na poszczególne tytuły gier i ich odpowiedniki u konkurencji. Opisywane powyżej Red Hot Fruits jest tak naprawdę kopią gry Sizzling Hot, z kolei Ocean Tale dostępny na Multi Magic jest łudząco zbliżony do Lord of the Ocean a Legend of the Sphinx osadzone jest w starożytnym Egipcie podobnie jak Book of Ra. Grając na Gametwist na automatach Novomatic tak naprawdę nie zauważysz różnicy pomiędzy tymi grami.

 

Oceń wpis