Automaty Apex Multi Magic

Automaty Apex Multi Magic - Zagraj teraz w automaty hazardowe online

Automaty Apex Multi Magic to maszyny hazardowe typu jednoręki bandyta znane z tysięcy salonów gier w całej Polsce. Do tej pory na rynek zostały wypuszczone trzy wersje tych automatów oznaczone numerami I, II oraz III. Każdy z tych automatów różnił się kolorem oraz dostępnymi grami.

Apex Multi Magic niebieski

Jest to bez wątpienia najbardziej lubiany automat do gier firmy Apex. Być może dlatego, że na rynku był pierwszy a być może dlatego, że udostępniał najlepsze gry. To właśnie z tego automatu wzięło się najwięcej hitów. Legendarne gry barowe jak Red Hot Fruits, Ocean Tale czy American Hot Slot miały swoją premierę właśnie na tym automacie.

Red Hot Fruits

Red Hot Fruits to pięciobębnowy automat do gry, którego głównym motywem są owoce. Symbolami występującymi w tej grze są jak przystało na klasycznego jednorękiego bandytę są: cytryny, pomarańcze, winogrona, śliwki i arbuzy. Jednak najwyższą nagrodę zgarniesz po zebraniu pięciu siódemek. Niestety gra Red Hot Fruits nie jest dostępna w żadnej formie poza stacjonarnymi automatami Apex. Zamiast tego możesz zagrać w Sizzling Hot – grę łudząco podobną do Red Hot Fruits a dostępną w internetowym kasynie GameTwist.

 

Ocean Tale

Kolejnym bardzo znanym automatem do gry dostępnym na niebieskim automacie Apex Multi Magic jest Ocean Tale. Tutaj motywem przewodnim jest podwodny świat. Wśród symboli znajdziesz m.in. kotwice, koniki morskie czy delfiny. Podobnie jak w przypadku Red Hot Fruits także Ocean Tale nie jest dostępny online. Jednak tutaj także możemy zaproponować alternatywę – gry Dolphin’s Pearl lub Lord of the Ocean na GameTwist.

Apex Multi Magic czerwony

Drugim w kolejności automatem wyprodukowanym przez Apex była „dwójka” czyli maszyna koloru czerwonego. Nie jest ona jednak już takim hitem jak jej poprzednik, jednak dalej dostarcza mnóstwa zabawy a często i pieniędzy miłośnikom automatów barowych. Wśród najlepszych gier dostępnych na tym automacie wymienić można m.in. Phoenicia, Spanish Gold czy Sealed Kiss.

Phoenicia

Book of Ra

Phoenicia to gra w której można znaleźć symbole Majów, Azteków i innych starożytnych plemion. Ten automat zawiera pięć walców, jednak gracze mają aż 10 linii na których mogą zebrać trzy jednakowe symbole i wygrać spore pieniądze. Najlepszym zamiennikiem tej gry powinna być Book of Ra.

Apex Multi Magic zielony

Ostatnia trzecia edycja automatu Apex multi magic był zielony jednoręki bandyta. Cieszy się on nieco większą popularnością niż czerwony, jednak trochę odbiega poziomem od pierwszego Apexu. Jakie gry znajdziesz na tym automacie barowym? Przede wszystkim Pirates, Casanova i słynne Bar$ and Seven$.

Bars and Sevens

Ta wydawałoby się prosta maszyna hazardowa jest wciąż jedną z najpopularniejszych gier barowych w Polsce. Symbole na automacie to siódemki i znaczki „Bar” w różnych kolorach i odmianach. Dzięki ogromnej grywalności Bars and Sevens zachęca do gry. Najwyższa nagroda czeka na tego, kto trafi pięć symboli siódemek na jednej wygrywającej linii. Układ 77777 możliwy jest do zebrania na każdej z pięciu wygrywających linii.

Apex Multi Magic Gra Online

Najlepszą metodą na grę na automatach barowych jest kasyno online GameTwist. W tym miejscu znajdziesz większość maszyn typu Hot Spot takich jak Sizzling Hot, Ultra Hot czy Book of Ra. Jeżeli te tytuły nic Ci nie mówią to możemy zagwarantować, że są bardzo podobne do gier znanych z automatów Apex Multi Magic a dodatkowo przynoszą nieco wyższe wygrane. Dodatkowo na GameTwist możesz skorzystać ze specjalnego bonusu powitalnego w postaci gorących twistów.