Warlords Crystal of Power online

Gra demonstracyjna. Na tym slocie nie wygrasz pieniędzy ani nagrody rzeczowej.

Warlords Crystal of Power to gra wyprodukowana przez NetEnt i zarazem jedna z najbardziej popularnych gier w 2017 r. Gra oparta jest na 5 walcach, 3 rzędach i 30 wygrywających liniach.

Warlords Crystal of Power gra online

 Linie wypłat30
Liczba bębnów5
Darmowe kręcenia Tak
Gra bonusowaTak
Auto-graTak

Po uruchomieniu Warlords Crystal of Power włącza się krótkie intro, w którym zarysowana jest fabuła. Trzech wojowników, wspieranych przez zwierzęta, w różnych częściach świata zdobywa specjalny kryształ mocy. Różnią się one między sobą kolorem, jednak chęć uzyskania ich wszystkich sprowadzi wojowników na ścieżkę wojenną.

Film wprowadzający stoi na naprawdę wysokim poziomie, a jakość animacji nie różni się od wysokiej jakości gier komputerowych. Intro oczywiście można pominąć i przejść do sedna zabawy, czyli gry na automacie Warlords Crystal of Power online.

Warlords Crystal of Power slot – RTP

Maszyna Warlords Crystal of Power online to przede wszystkim ogromne możliwości, maksymalna wygrana wynosi aż 1 000 000 monet, co jest jednym z najlepszych wyników spośród wszystkich maszyn bez jackpota progresywnego. RTP jest też wyższe niż pośród maszyn z jackpotem jak Mega Fortune czy Mega Moolah i wynosi 97%. Jednak to co przykuwa największą uwagę to systemy bonusowe i dodatkowe mini gry. Przy odrobinie szczęście możemy trafić na kilkanaście różnych kombinacji free spinów podczas jednej gry.

Wygrane i darmowe spiny

Wynika to z faktu, że podczas rozgrywki można trafić aż trzy rodzaje scatterów, każdy przypisany do innego wojownika. Nie dość, że każdy odpowiada za inny rodzaj bonusu to jeszcze może dojść do “walki” pomiędzy tymi scatterami i po losowaniu następuje wybór bonusu. Tutaj do dyspozycji graczy pozostają darmowe spiny, bonus w postaci dodatkowego symbolu wild czy powiększenie mnożnika wypłat. Łącznie po trafieniu scatterów będą aż trzy okazje, aby wygrać dodatkowy bonus w grze Warlords. Do tego dochodzi “random wild” czyli możliwość trafienia czterech symboli wild jednocześnie.

Interfejs gry i tabel wypłat

warlords crystal of power wygrane

Po obejrzeniu lub pominięciu intra pojawi się ekran startowy, w tym miejscu możesz wybrać wartość monety, poziom zakładu i zmieniać podstawowe ustawienia – dźwięk czy wielkość ekranu. Przed rozpoczęciem gry warto również przyjrzeć się tabeli wypłat Warlords Crystal of Power. Najwięcej monet wygrywa się przy trafieniu symboli wild oraz samuraja – maksymalnie po 300 monet. Nieco gorzej punktowani są pozostali wojownicy 200 za łowczynię i 150 za barbarzyńcę.

W Warlords: Crystal of power gra się naprawdę świetnie, oprócz wysokich wygranych pozostaje świetne wrażenie po grze. Przypomina to nieco grę komputerową w rodzaju “Diablo” czy World of Warcraft. Dzięki dużej ilości bonusów gra tylko zyskuje na atrakcyjności. Choć trzeba też przyznać, że zasady przyznawania free spinów i innych dodatków są nieco skomplikowane. Całe szczęście, że automat liczy to za nas, więc pozostaje oddawać się tylko rozrywce.