Symulator gier na pieniądze

Gametwist za darmo

Oferta gier na prawdziwe pieniądze dotyczy wyłącznie graczy znajdujących się poza Polską. W Polsce gry hazardowe dozwolone są tylko w kasynie z koncesją Ministra Finansów.

Symulatory gier na pieniądze dostępne są w każdym kasynie online. Sztuką jest jednak wybrać taką maszynę, która pozwoli Ci osiągać największe zyski. W naszym artykule przedstawiamy ranking najlepszych symulatorów do gry na pieniądze ze wszystkich kasyn. Wskażemy też gdzie najlepiej grać i w jakie gry na pieniądze online, aby maksymalnie zwiększyć szanse na wygraną.

Symulator gier na pieniądze Hot Spot

Wśród najlepszych automatów do gry na pierwsze miejsce wysuwają się HotSpoty. Te maszyny początkowo były dostępne tylko jako stacjonarny jednoręki bandyta na pieniądze. Jednak na początku XX wieku pojawiło się StarGames, które „przeniosło” te symulatory gier do internetu. Na najlepszych maszynach hot spot możesz osiągnąć ok. 97% – 98% zwrotu. Spójrz na nasz ranking, aby przekonać się na którym miejscu w rankingu automatów znajdują się symulatory hot spot na pieniądze:

Obniżenie zwrotu na StarGames

Niestety od pewnego czasu StarGames nieco obniżyło zwrot na automatach do gier na pieniądze. Średni o ok. 2%. Niby nie jest to wielka różnica, jednak dla graczy już zauważalna. Dlatego porównaliśmy inne kasyna oferujące klasyczne maszyny z uwzględnieniem oferowanego przez nie zwrotu. Z naszych testów wynika, że najlepiej HOTSPOT symulator do gier na pieniądze działa w Quasar Gaming.

Już większość naszych czytelników wybiera gry na automatach hotspot w Quasar Gaming.

Wideoautomaty NetEnt

Kolejnymi maszynami wartymi uwagi są wideoautomaty. Jest to nowa generacja symulatorów. Tutaj zamiast wisienek, arbuzów czy innych owoców znajdują się świetnie dopracowane graficznie symbole. Wideoautomaty posiadają nawet do 100 linii wygrywających, a czasami wielkie jackpoty progresywne. W takich symulatorach pieniądze z każdej gry dodawane są do specjalnej puli. Jeśli uda się trafić głównego jackpota wygrywasz kilka lub nawet kilkanaście milionów. Najwyższa uzyskana w ten sposób wygrana to aż 17 mln EUR, czyli blisko 80 000 000 złotych w grze Mega Fortune Dreams.

Jeśli chcesz zagrać na tym automacie to przejdź do ComeOn! Casino. Po pierwszej wpłacie otrzymasz bardzo dobry bonus bo aż 200%. Wpłacając 50 złotych od razu otrzymasz 150 zł na grę, a dodatkowo 5 darmowych spinów w grze Starburst.

Lepsza oferta w ComeOn!

Jeśli jesteś wytrawnym graczem to wpłać co najmniej 250 złotych, a Twoja kwota zostanie podwojona, czyli na grę będziesz miał 500 zł. Najlepsze w tej promocji są jednak darmowe spiny, wpłacając co najmniej 250 złotych uzyskasz aż 100 darmowych spinów w grze Starburst! Zwrot z tego symulatora to ok. 97%, jednak mając darmowe spiny niczym nie ryzykujesz a możesz sporo wygrać.

W Starburst na pojedynyczym spinie można wygrać nawet do 50 000 EUR – w przypadku wpłaty co najmniej 250 złotych takich okazji będziesz miał aż 100.

Symulatory do gry na pieniądze w kasynach online

Mamy nadzieję, że teraz termin symulator do gry na pieniądze będzie dla Ciebie jaśniejszy. Zarówno wideoautomaty jak i klasyczne hotspoty mają swoje zalety. Jednak w przypadku jednych i drugich warto próbować swojego szczęście, szczególnie mając do dyspozycji bonusy. Dlatego gra w kasynach internetowych w symulatory do gier opłaca się dużo bardziej niż na stacjonarnych maszynach.

Nazwa Gry
Wypłacalność %
Wypłacalność z Bonusem %
Bonus Info
 
Sizzling Hot Deluxe
97,50
102,00
Ultra Hot Deluxe
96,40
100,90
Blood Suckers
98,00
99,00
Diamond Valley
97,16
98,95
Halloween Fortune
97,06
98,84
Lotto Madness
97,06
98,84
Captain's Treasure
97,06
98,84
Kings of Chicago
97,80
98,80
Simsalabim
97,50
98,50
Pirates Gold
97,30
98,30
Lucky Lady's Charm
95,88
97,88
Book of Ra Deluxe
95,72
97,72
Columbus Deluxe
94,60
96,60
Oceń wpis

Join the discussion

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *