Symulator gier na pieniądze


Symulatory gier na pieniądze dostępne są w każdym kasynie online. Sztuką jest jednak wybrać taki symulator gier na pieniądze, który pozwoli Ci osiągać największe zyski. W naszym artykule wskażemy gdzie najlepiej grać i w jakie gry na pieniądze online, aby maksymalnie zwiększyć szanse na wygraną.

Symulator gier na pieniądze Hot Spot

Wśród najlepszych automatów do gry na pierwsze miejsce wysuwają się HotSpoty. Te maszyny początkowo były dostępne tylko jako stacjonarny jednoręki bandyta na pieniądze. Jednak na początku XX wieku pojawiły się kasyna internetowe, które „przeniosły” te symulatory gier do internetu. Na najlepszych maszynach hot spot możesz osiągnąć ok. 97% – 98% zwrotu.

Wideoautomaty NetEnt

Kolejnymi maszynami wartymi uwagi są wideoautomaty. Jest to nowa generacja symulatorów. Tutaj zamiast wisienek, arbuzów czy innych owoców znajdują się świetnie dopracowane graficznie symbole. Wideoautomaty posiadają nawet do 100 linii wygrywających, a czasami wielkie jackpoty progresywne. W takich symulatorach pieniądze z każdej gry dodawane są do specjalnej puli. Jeśli uda się trafić głównego jackpota wygrywasz kilka lub nawet kilkanaście milionów. Najwyższa uzyskana w ten sposób wygrana to aż 17 mln euro, czyli blisko 80 000 000 złotych w grze Mega Fortune Dreams.

Symulatory do gry na pieniądze w kasynach online

Mamy nadzieję, że teraz termin symulator do gry na pieniądze będzie dla Ciebie jaśniejszy. Zarówno wideoautomaty, jak i klasyczne hotspoty, mają swoje zalety. Jednak w przypadku jednych i drugich warto próbować swojego szczęścia, szczególnie mając do dyspozycji bonusy. Dlatego gra w kasynach internetowych w symulatory do gier opłaca się dużo bardziej niż na stacjonarnych maszynach. W Polsce zagrasz na symulatorach automatów w Total Casino. Tam też dostępny jest pakiet bonusów na start o wartości ponad 2500 zł.