South Park slot online. Wideo automat NetEnt


Automat do gry South Park stał się kultową maszyną online, ale niestety od początku 2021 roku jest już niedostępny. Wygasły prawa do korzystania z  kultowej kreskówki i nie ma informacji o tym, aby NetEnt zamierzał udostępniać ten slot ponownie. Naszą recenzje slotu pozostawiamy jednak na wypadek, gdyby pojawił się znowu, bo to nietuzinkowy automat skrywający wiele – jak na głównych bohaterów popularnego sitcomu przystało – nietypowych atrakcji.

Zasady gry w South Park

Ta maszyna do gier posiada 5 bębnów, 3 rzędów i 25 linii wygrywających 5 bębnów. Oprócz ciekawych funkcji, które opiszemy poniżej dużą rolę odgrywają czterej przyjaciele – Kenny, Cartman, Kyle i Stan.

Aby wygrać, tradycyjnie musisz ułożyć kombinację wygrywającą. Pomocny będzie Ci w tym symbol wild, który zastępują wszystkie inne symbole z wyjątkiem “Bonusu”. Przejdźmy jednak do o wiele bardziej interesującej części tej maszyny online, mianowicie gry bonusowej.

Gra bonusowa

south park jackpot

Uruchamiają ją dwa symbole bonus, które pojawią się trzecim i czwartym bębnie razem z symbolem Bonusu jednej z postaci na bębnie numer pięć. Jeżeli głównym bohaterom uda się wykonać kilka czynności możesz wygrać darmowe spiny, tzw „sticky” (inaczej symbole wild) czy nagrody pieniężne. A jakie to czynności? 

Stan musi zwymiotować na Wendy, a Ty otrzymujesz sticky i darmowe spiny. Kyle musi złapać dziecko Ike, abyś wygrał dodatkowe spiny, mnożniki i nagrody pieniężne. Na darmowe spiny możesz liczyć także wtedy, gdy Kenny będzie udawał martwego na drodze. Z kolei Cartman musi złapać hipisów, aby na Twoim koncie pojawiły się mnożniki i nagrody pieniężne.

Funkcje specjalne

south park maszyna do gry

To jednak nie koniec zabawy. Co powiesz na mini-funkcję Terrance i Philipp, która losowo umieszcza trzy symbole wild w na bębnach 2, 3 i 4? A te jak wiemy symbole te zastępują wszystkie inne oprócz symboli Bonus.  A może wolisz mini-funkcję Mr. Hankey, która uruchamia od trzech do pięciu symboli random wild? Ostatnią z mini-funkcji jest Cartman. Dzięki niej na bębnie 2, 3 i 4 pojawi się Beefcake Wild (czyli wild 3×3). Zastąpienie symbolem Beefcake Wild daje najwyższą możliwą kombinację wygrywającą na linii stawki.

Zasady wydają się zakręcone? My też na początku nie mogliśmy się połapać, ale po pierwsze – jak mogłaby wyglądać gra oparta na animowanym sitcomie z zakręconymi bohaterami, po drugie gra szybko się nie nudzi! No i po trzecie – wygrane są naprawdę imponujące. Zdradzimy, że najwyższa wygrana przy jednym zakręceniu to aż 1250000 żetonów!