London Pub Maszyna Do Gier Online

london-pub-automat-do-gry

Lubicie wypić angielską herbatę nad ranem, a wieczorem szklankę whisky? Jeśli tak, to mamy dla Was idealny sizzling hot online. Mowa o maszynie do gier London Pub.

Jednoręki bandyta London Pub

Co odróżnia ten hot spot online od innych gier hazardowych? Właściwie wszystko.

Przede wszystkim grafika nie jest kolorowa jak w innych owocówkach, przeważają tu eleganckie szarości i brązy, a zamiast arbuzów i śliwek kręcą się na bębnach zegarki, fajki i szklanki whisky. Co zrobić, żeby ten złoty trunek nie wylał się nam ze szklanki podczas kręcenia, za to szklanka napełniła się pieniędzmi? Trzeba rozpocząć grę!

London Pub automat do gier ma 4 bębny i 81 linii wygrywających. Mamy więc spore szanse na wygraną. Co ważne, nie pomoże nam w tym joker, bo zamiast niego jednoręki bandyta London Pub przygotował coś specjalnego, bardziej angielskiego – czas bonusowy. Zamiast na Big Bena popatrzmy jednak na bębny, bowiem gdy na środkowym bębnie czterokrotnie pojawi się symbol zegara, otrzymamy ekstra wygraną, która może powiększyć Twoją dotychczasową wygraną nawet dwunastokrotnie.

Maszyny do Gier Online

Poza tym zasady tej gry hot spot są podobne do innych gier. Na początek wybierasz odpowiadającą Ci liczbę monet oraz liczbę linii, na jakich chcesz grać. Minimalna kwota zakładu to 10, a maksymalna to 1000.

W London Pub przysługuje także tak zwana runda hazardowa. Symbole funkcji hazardowej to cztery kolory z talii kart – kier, karo, pik, trefl, ale też niebieska gwiazda. Po każdej rundzie wygrywającej przysługuje Ci dodatkowa gra, dzięki której możesz podwoić swoją wygraną sprzed chwili. Wybierz jeden z kolorów – czarny lub czerwony – jeżeli trafisz kwota Twojej wygranej wzrośnie o 100 proc., ale jeśli wypadnie kolor przeciwny tracisz to co wygrałeś. Istnieje jednak symbol pomocniczy, który chroni Cię w kolejnych rundach. Jeżeli trafisz na niebieski znak, oznacza to, że Twoja wygrana nie może zostać utracona w następnych kręceniach.