Kioski internetowe hazardowe


Czym są kioski internetowe hazardowe? System Money Transfer, czyli inaczej kiosk internetowy hazardowy, pojawił się na rynku po delegalizacji tradycyjnych jednorękich bandytów. Ta „platforma inwestycyjna” wygląda dokładnie jak automaty Hot Spot czy Apex, czyli jak klasyczna owocówka. Jednak kioski internetowe MTKiosk Csani opierają się na jednosekundowych opcjach walutowych.

MTKiosk Csani automat

Kioski internetowe MTKiosk zawierają kilka pluginów, które umożliwiają różnego rodzaju transakcje. Jednak zdecydowanie najpopularniejszym jest Csani. Jest to właśnie system polegający na jednosekundowych transakcjach, a wyglądem przypomina automaty owocówki.

Jeżeli trafisz z transakcją w momencie wzrostu na rynkach walutowych zarobisz, jeśli w momencie spadków to stracisz. Niestety, nie wszystko jest w tym wypadku różowe, ponieważ kiosk internetowy hazardowy pobiera sporą prowizję, zatem zarobić na takich transakcjach wcale nie jest tak łatwo. Sytuacja przypomina jackpoty progresywne dostępne w kasynach internetowych. Gdy taki jackpot jest poniżej średniej, szanse na trafienie są niewielkie, natomiast im bardziej przekracza on średnią, tym większa szansa na wygraną.

Zarabianie na automatach hazardowych

Wypłacalność automatów Csani przy tak dużej prowizji wynosi ok. 85%, jest to dosyć przeciętny wynik. Wprawdzie jest to znacznie więcej niż w przypadku Lotto, jednak mniej niż standardowych automatów hazardowych w internecie. Najlepsze owocówki w rodzaju Sizzling Hot mogą osiągnąć nawet ponad 100% w przypadku zastosowania specjalnych metod na wygraną. Taka możliwość działa jednak tylko w kasynach internetowych przy wykorzystaniu bonusów powitalnych i grze na automatach pełnych pieniędzy.

Legalność kiosków internetowych

Kolejną kwestią wartą poruszenia jest legalność takich kiosków internetowych. Po szeregu orzeczeń sądów, które stwierdziły naruszenie prawa unijnego można śmiało twierdzić, że gra na automatach jest zgodna z prawem. Zdaniem Sądu Najwyższego jedynym dopuszczalnym rozstrzygnięciem polskich sądów i organów administracji jest odmowa stosowania przepisów ustawy hazardowej w kwestii jednorękich bandytów, a zatem brak postępowań karnych i zatrzymań takich automatów. Sytuacja wygląda identycznie w przypadku kasyn internetowych, tutaj gra na automatach do gry jest legalna i nic nie stoi na przeszkodzie aby z nich korzystać. Nieco gorzej sytuacja wygląda w przypadku zakładów bukmacherskich, tutaj ustawa hazardowa ma zastosowanie więc legalna jest tylko gra w koncesjonowanych punktach, u bukmacherów, którzy otrzymali koncesję Ministerstwa Finansów.

Grać czy nie grać na automatach Csani?

Automaty Csani to w praktyce maszyny hazardowe opierające się tylko na nieco innym systemie. Zysk dla gracza jednak nie jest zbyt wysoki, dlatego lepiej grać na tradycyjnych jednorękich bandytach lub korzystać z kasyna internetowego.