Hot 777 slot Black Horse. Automat hazardowy online


Hot 777 automat z serii Black Horse, podobnie jak niezwykle popularny Hot 777 Deluxe Slot Wazdana, to tradycyjna maszyna do gry typu Sizzling Hot. Ten automat posiada 3 bębny i 5 linii wygrywających. Przyjemna dla ucha, łagodna muzyka i gorąca pustynia w tle sprawią, że podczas gry na tym jednorękim bandycie możemy poczuć się zrelaksowani.

Jak wygrywać na automacie Hot 777

Internetowa maszyna do gry Hot 777, tak jak i jej naziemna wersja, oprócz symboli owoców (na bębnach kręcą się winogrona, wiśnie, cytryny, pomarańcze, gruszki i śliwki) posiada także symbol dzwonka oraz czerwonej, złotej i gorącej siódemki.

Wygrać można jeżeli na jednej linii znajdą się dwa lub trzy takie same symbole. I tak grając na stawce 0,10 zł: trzy śliwki, trzy winogrona lub trzy dzwonki to wygrana 4 zł, dwie to 0,40 zł; trzy gruszki lub trzy pomarańcze to 0,40 zł; trzy cytryny lub trzy wiśnie to: 0,20 zł; trzy czerwone siódemki to 20 zł, a dwie to 0,80 zł; trzy złote siódemki to 50 zł, a dwie 1,60 zł, z kolei trzy gorące siódemki to 100 zł, a dwie to 5 zł. Jest to przykład gry, gdy gramy na prawdziwe pieniądze, nieco inaczej, ale podobnie przedstawia się to w wersji darmowej.

Jak działają darmowe rundy?

Jeżeli na bębnach znajdą się trzy złote siódemki otrzymamy aż 30 darmowych kręceń. Jeszcze więcej, bo aż 45 bonusowych rund, można wygrać, gdy na bębnach pojawią się trzy symbole gorącej siódemki. Dodatkowo, wszystkie wygrane zdobyte podczas tych darmowych rund, są mnożone razy trzy. I kolejny prezent – podczas darmowych kręceń można wygrać kolejne darmowe spiny!

Raz na jakiś czas na jednej z linii może pojawić się także złota moneta z trzema siódemkami. Jeżeli pojawi się on w trakcie ułożenia kombinacji wygrywającej, nasza wygrana mnoży się razy cztery. Złoty żeton pełni jeszcze jedną funkcję – jeżeli podczas gry uzbieramy dziewięć złotych medali z trzema siódemkami, otrzymamy 15 darmowych kręceń.

Gry hazardowe Hot 777

Automaty Black Horse dostępne są w szeregu kasyn naziemnych w Polsce. Pamiętaj, żeby grać wyłącznie w licencjonowanych kasynach, które znajdziesz na stronie Ministerstwa Finansów. Jeżeli wolisz na początek sprawdzić, jak sobie radzisz w internetowym kasynie to zwróć uwagę, że gra dostępna jest w jedynym legalnym polskim kasynie internetowym, czyli Total Casino. Podobnie, jak inne gry marki Wazdan, jak choćby popularne w Polsce automat Black Horse czy Sizzling 777 (będący oczywiście „podróbką” maszyny Sizzling Hot od Novomatica).