Bonus Star Automat Online

Zagraj w darmowe gry hazardowe Kajot - Odbierz bonus bez depozytu i graj na automacie Bonus Star online za darmo o prawdziwe pieniadze

O gwiazdce z nieba można marzyć w nieskończoność, albo pograć w darmową grę hazardową maszyny online. Polecamy opcję drugą, bo do wygrania jest naprawdę dużo pieniędzy.

Jednoręki bandyta Bonus Star to automat hazardowy online z możliwością gry o prawdziwe pieniądze, złożony z 3 bębnów i 27 linii wygrywających. Na walcach znajdziemy owoce, magiczne siódemki, no i przede wszystkim gwiazdy!

Jak grać w automat Bonus Star online

Zasada jest prosta – musisz ułożyć te same symbole na jednej z linii wygrywającej. Kombinacje przebiegają od lewej do prawej. Ale prawdziwa nagroda to wspomniany wcześniej symbol gwiazdy. Każda złota i diamentowa gwiazda jest przeliczana na wyświetlaczu premii, jeżeli zdobędziesz ich dziesięć otrzymasz dodatkowy jeden punkt. Bonus można wypłacić jeżeli na lewym i prawym bębnie widnieje symbol diamentowej gwiazdy, a pośrodku złota gwiazda. Natomiast, gdy na środkowym bębnie trafisz trzy złote gwiazdy, otrzymujesz aż 10 darmowych spinów.

Gry hazardowe automaty online nie byłyby tak ekscytujące, gdyby nie odrobina ryzyka. Ci, którzy lubią dreszczyk emocji mogą skorzystać z funkcji gamble. To opcja, którą posiadają najlepsze maszyny hazardowe. Po każdej rundzie wygrywającej w internetowym automacie do gry Bonus Star ukaże Ci się kręcąca talia kart, a Twoim zadaniem będzie wybrać kolor czerwony lub czarny. Zgadniesz – podwoisz swoją wygraną, nie zgadniesz – przegrywasz wszystko.

No z tym „wszystko” to przesadziliśmy 🙂 Istnieje bowiem tak zwany stopień bezpieczeństwa, który chroni Cię przed utratą pieniędzy. Jeśli podczas rundy gamble, zobaczysz niebieski symbol, oznacza to, że wysokość wygranej nie może zostać utracona w następnych rundach.

Gry hazardowe automaty podobne do maszyny Bonus Star

Gdzie jeszcze można sięgnąć gwiazd? W Total Casino mają do zaoferowania Hotspoty online w tym Magic Stars za darmo w trybie gry demo oraz na prawdziwe pieniądze.

W Magic Stars musisz trafić pięć takich samych symboli, leżących obok siebie wzdłuż pięciu linii wygrywających od lewej strony do prawej. Jeżeli uda Ci się trafić minimum trzy gwiazdy, wygrywasz bez względu na to, którędy przebiega linia wygrywająca. Natomiast trzy, cztery albo pięć symboli gwiazdy w dowolnym miejscu na bębnie daje Ci 10 darmowych gier wolnych (gdy gra wolna zostanie zakończona, otrzymasz jednorazową wygraną, której wysokość będzie zależała od liczby trafionych gwiazd).

Join the discussion

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *