Blood Apollo online. Automat do gry

Gra demonstracyjna. Na tym slocie nie wygrasz pieniędzy ani nagrody rzeczowej.

Gra hazardowa Blood to krwiożercza maszyna rodem z prawdziwego horroru, dostępna na automatach Apollo Games. Prosta obsługa i specyficzny klimat grozy, trafiły w serca graczy. Nowe symbole wykorzystane podczas rozgrywki na pewno zostaną docenione przez tych, którzy szukają alternatywy dla wiecznie kręcących się owoców, symboli Bar czy 77777 tak bardzo znanych choćby z symulatorów Hotspot. Zresztą możesz to sprawdzić, bo akurat w automaty Hotspot online zagrasz bez rejestracji na naszej stronie.

Gra Blood na automacie Apollo Games

Automat do gry Blood od Apollo Games

Blood od Apollo Games to 5-bębnowy jednoręki bandyta z pięcioma liniami wygrywającymi. Podobnie jak maszyny Hotspot posiada opcje gamble, dzięki której po trafieniu wygrywającego układu, możesz podwoić wygraną. Wystarczy tylko, że wskażesz odpowiednią kartę podczas losowania – czarna lub czerwona,  i to co ugrałeś do tej pory zostanie pomnożone x2.

Jeśli lubisz ryzyko i masz szczęście, uda Ci się to zrobić nawet kilkukrotnie. Pamiętaj jednak, aby wycofać się w odpowiednim momencie, gdyż jedna pomyłka w wyborze oznacza przegraną wszystkie co do tej pory udało Ci się ugrać.

Blood Apollo Games online – RTP

Wypłacalność gry Blood wynosi 94.36% co jest średnim wynikiem. Jednak wciąż daleko jej do tego co możesz otrzymać w najpopularniejszej grze typu jednoręki bandyta, jakim jest gra Hotspot Sizzling Hot, który posiada wypłacalność na poziomie 97.5%.

Maksymalna wygrana jaką możesz otrzymać wynosi 500x postawiona stawka i tutaj górę nad automatami Apollo Games, biorą popularne Hotspoty. We wspomnianym już wcześniej Sizzling Hot maksymalna wygrana to, aż 1000 x postawiona stawka.

 Linie wypłat20
 Liczba bębnów5
 Opcja gambleTak
 JackpotNie
 Auto-graTak

Apollo Games Blood online na pieniądze

W jednorękiego bandytę Blood Apollo Games zagrasz nie tylko na stacjonarnych maszynach do gry, ale także w polskim kasynie online, Total Casino. Ale to nie jedyny automat zainspirowany legendą o Hrabim Drakuli. W mroczny klimat wampirzej krypty przeniesie nas unowocześniona wersja tego slotu – Blood Revival (RTP 95 %). Ponadto w oba sloty możecie zagrać zarówno w wersji demonstracyjnej, jak i na prawdziwe pieniądze (najmniejsza stawka to 0,40 zł).

Blood Suckers bonus online

W internecie natomiast zagrasz w bardzo podobny automat o nazwie Blood Suckers. Tak samo, jak i na maszynie Blood od Apollo Games, motywem przewodnim są wampiry i inne mroczne symbole. Blood Suckers online to gra wyprodukowana przez firmę NetEnt, znanego i cenionego producenta gier hazardowych. Zaletą tej gry jest fakt iż zagrasz w nią w różnych kasynach internetowych. Wypłacalność w Blood Suckers wynosi aż 98%, co jest jednym z najlepszych wyników dostępnych na maszynach hazardowych.