Ocean Tale

Automat do gry Ocean Tale

Ocean Tale to dostępna na automatach Apex gra hazardowa oparta na motywie oceanu. Mechanika gry opiera się na pięciu bębnach i pięciu wygrywających liniach.

Automaty Apex – Ocean Tale

Grę Ocean Tale można znaleźć na automatach do gry Apex Multi Magic. Na tej maszynie występuje obok takich gier jak Red Hot Fruits, Legend of the Spinx czy American Hot Slot. Automaty apex Multi Magic już od lat cieszą się ogromną popularnością. Znaleźć je można niemal w każdym lepszym salonie gry obok maszyn Hot Spot czy Gaminator stworzonych przez Novoline.

Podwodna kraina Apex

Gra Ocean Tale pozwala przenieść się do wirtualnej krainy podwodnego świata, gdzie spotkać można takie symbole jak delfiny, koniki morskie, ryby czy kotwice. Sama gra jest wyjątkowo przyjazna użytkownikowi. 5 bębów na pięciu wygrywających liniach pozwala na częste wygrane i wysokie nagrody.

Automaty Apex online

Niestety Ocean Tale, podobnie jak wszystkie inne gry stworzone przez Apex, nie jest dostępna przez internet. Apex nie udzielił licencji na przeniesienie swoich tytułów na komputer w żadnej formie. Zatem nie da się zagrać na prawdziwych automatach ani online ani w wersji download. Można jednak sobie z tym poradzić nieco inaczej. Kasyno Stargames oferuje klasyczne automaty do gry w tym takie oparte na podwodnym świecie. Najbardziej zbliżoną grą do Ocean Tale jest Dolphin’s Pearl. Oba automaty do gry mają pięć bębnów i pięc wygrywających linii, do tego symbole w obu grach są niemal identyczne. Zasadniczą różnicą pomiędzy tymi grami jest wypłacalność. Dolphin’s Pearl gwarantuje nieco wyższą szansę na wygraną niż jego odpowiednik na automatach apex. Po chwili gry ciężko znaleźć różnice pomiędzy tymi grami. Sytuacja wygląda bardzo podobnie w przypadku innych gier produkowanych przez Apex. Red Hot Fruits to automat barowy bardzo zbliżony do Sizzling Hot, z kolei American Hot Slot niespecjalnie różni się od Ultra Hot. Wszystkie odpowiedniki gier na automatach barowych Apex dostępne są w kasynie Stargames.

Bonus 100% do 400PLN na Stargames

Rejestracja i gra na Stargames jest całkowicie darmowa. Po wprowadzeniu podstawowych danych w formularzu i potwierdzeniu e-maila otrzymasz aż do 6000 darmowych starsów. Te wirtualne żetony pozwalają na darmową grę na wszystkich automatach w tym kasynie. Jeżeli jednak interesuje Cię gra na prawdziwe pieniądze to mamy dla Ciebie świetną wiadomość. Po wpłacie pierwszego depozytu na Stargames otrzymasz bonus powiększający Twoją wpłatę o dokładnie 100% aż do 100€ czyli ponad 400 złotych. Jeżeli zatem wpłacisz 400 PLN do wykorzystania na wszystkie gry dzięki bonusowi będziesz miał aż 800 złotych. Jest to najwyższy możliwy do uzyskania bonus na StarGames.

Ocean Tale
Oceń wpis