Fenix Play Gra Online

Gra Fenix Play to jedna z najlepszych gier dostępnych na automatach Black Horse. Ta prosta owocówka zdobyła sobie wielu fanów przede wszystkim dzięki dużej wypłacalności. Od niedawna Fenix Play, podobnie jak inne gry na automacie Black Horse, dostępna jest online.

Fenix Play przez internet

Gra Fenix Play działa na zaledwie trzech bębnach, czyli najmniejszej możliwej ilości. Co to oznacza? Przede wszystkim to, że zwycięskie układy powinny się pojawiać bardzo często. Są też wady takiego rozwiązania, a dokładniej wysokość wygranych. Zgodnie z tabelą wypłat, maksymalna wygrana w grze Fenix Play to 75-krotność postawionej stawki. Zatem przy stawce wynoszącej 1€ zyskasz 75€. Taką wygraną uzyskasz przy trafieniu trzech gwiazdek. Nieco mniejsze wygrane uzyskasz przy trafieniu 777 oraz arbuzów. Będzie to odpowiednio 50-krotność i 30-krotność stawki.

Automaty Black Horse online

Gdzie możesz zagrać na automacie Fenix Play? Pierwszym kasynem internetowym, które udostępniło taką opcję jest Vegas Play. Od niedawna możesz zagrać nie tylko w Fenix Play, ale także we wszystkie inne gry na automatach Black Horse, w tym oczywiście podstawową grę na tej maszynie czyli właśnie tytułowy Black Horse. Na wszystkich tych automatach możesz zagrać na prawdziwe pieniądze. Jednak tylko spoza terytorium Polski. Dodatkowo wpłacając swój pierwszy depozyt na Vegas Play, zostanie on powiększony o 100% do 500€.  Bonus trzeba wcześniej obrócić, jednak na pewno wciąż jest to dużo bardziej opłacalne niż gra w stacjonarnym salonie gry. Vegas Play działa w języku polskim (choć nie wszystko zostało przetłumaczone), jednak dostępne jest dla Polaków spoza kraju.

Gry Black Horse Online za darmo

Jeżeli chcesz zagrać za darmo i wypróbować maszyn hazardowych Black Horse lub Silver Shark to wystarczy zarejestrować się w kasynie Vegas Play. Po chwili otrzymasz darmowe żetony, które będziesz mógł normalnie używać. Zarobionych w ten sposób środków nie możesz zamienić na pieniądze, jednak będziesz mógł używać do testowania wszystkich gier. Vegas Play jest w tej chwili jedynym kasynem, które oferuje gry z automatów Black Horse, dlatego jeżeli chcesz zagrać na tych automatach przez internet to jest to jedyna możliwa droga.

Automaty Silver Shark i inne gry

W Vegas Play zagrasz także w inne gry z automatów Black Horse, ale również Silver Shark. Łącznie w tym kasynie znajdziesz ponad 50 różnych slotów, a wśród nich takie hity jak właśnie Silver Shark, Black Horse, Book of Magic czy Magic Fruits. Wszystkie gry są naprawdę dobrej jakości i mogą zapewnić bardzo wysokie wygrane. Potrzeba tylko odrobiny szczęścia no i chęci do spróbowania. W końcu kto nie ryzykuje, ten nie wygrywa. No właśnie, ale jak tu grać, skoro kasyna online są w Polsce nielegalne. Polecamy GameTwist – tu w najpopularniejsze maszyny zagrasz legalnie i za darmo!

Fenix Play Gra Online
Oceń wpis

Join the discussion

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *